KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6365081

nr 636 5081

Etsningar

5 st, prominenta fransmän, 1700-/1800-tal, 18x13

Kondition: 1st saknar glas

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 april 2010
kl 18:52:20

25/4 11:08:02 1      Vinnande bud